Hakkımızda

Home » Hakkımızda

Firmamıza Hoşgeldiniz

2013 yılında kurulan SERRA GOLD, Ayhan Atalay  tarafından aile şirketi olarak Kuyumcukent’te kurulmuştur. Ayhan Atalay, 1995 yılında bu sektöre başlamış olup o zamandan beri kuyumculuk sektöründe üretimin her dalını bilen biri olmuştur.

Firma olarak hem iç hem de dış piyasaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Sadece toptan satış gerçekleştirilmektedir. Serra Gold, piyasada varolmayan bir tarzı yaratarak, kişiye özgü bir tarz yapmayı amaçlamıştır. Ürün modellerinin tasarımını kendi hayal gücünü kullanarak üretmek olduğunu ifade etmektedir.

Üretimde;  görüntü olarak büyük, gramaj olarak hafif ürünler çıkarılmaktadır. Tek bir ürünün ağırlığı yerine aynı gramajda ürün seti yapılmasını sağlamaktadır. Serra Gold, yenilikçi, gramaj olarak hafiflik, kalite ve estetikliğe önem vermektedir.

Üretimi sürekli güncelleyerek, satış rakamalarını arttırmak ve kendi üretimlerini arttırmaya yönelik çalışmalarını devam ettirmektedir.  Her sene sonunda üretim rakamlarını büyütme amaçlanmaktadır. Markalaşmak hedefler arasındadır.

Serra Gold olarak sunulan hizmetle müşteriler tarafından farklılığın görüleceğini ifade etmektedir. Adım adım müşteri portföyünü geliştirmeyi hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyeti öncelikli olan noktalardan biridir; Serra Gold bünyesinde üretilen ürünlere talep görülürse memnuniyetin olumlu yönde olduğunu gösterdiğini, firma değerlerini gözeterek güven ve saygınlıkla ilerlemelerini sağlayacağını ifade etmektedir.

Misyon: Yeniliklere açık bir şirket olarak sizler için kendimizi her geçen gün yenileyerek müşteri taleplerini karşılamaktır.

Vizyon: İç ve dış  piyasada en çok tercih edilen olarak kuyum sektöründe zirvede yer almaktır. Aynı zamanda Serra Gold olarak güven ve saygınlık değerleri ile zirveye ulaşmaktır.